ČERNÁ MAGIE

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

HOROSKOPY

Horoskop je zjednodušeným záznamem oblohy v momentě zrození jedince. Pro sestavení horoskopu jsou nezbytné informace o datu, času a místu narození. Horoskop se skládá ze tří základních stavebních prvků - planet, znamení a domů. Planety představují energii. Znamení ukazují, jak se tato energie bude projevovat. A kde k tomu dojde, to ukazují domy. Teprve spojením všech těchto prvků a jejich interpretací je možné vytvořit celkový obraz jedin

 ZNAMENÍ:

Starověcí astrologové pozorovali oblohu a zjistili, že se v průběhu roku vlivem Slunce mění energie na Zemi. Pozorovali změny v přírodě i v chování lidí. A na základě toho přisoudili dvanácti znamením určité charakterové vlastnosti, které obvykle vystihují symboly znamení. V astrologii najdeme symboly zvířat (beran, býk, rak, lev, štír, koza, ryby), osob (dvojčata, panna, nosič vody) a předmětu (váhy). Soubor charakteristik jednotlivých znamení tvoří základ výkladu horoskopu, protože je to primární vnitřní vliv, který na jedince působí. U každého se však může projevovat trochu jiným způsobem. Horoskop je komplikovaná mapa, kde je mnoho vlivů a všechny je potřeba brát v úvahu.

Další důležitou zásadou při posuzování slunečních znamení je, že neexistuje lepší nebo horší znamení. Každé z nich má své přednosti a nedostatky.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.