ČERNÁ MAGIE

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

INDIÁNSKÝ HOROSKOP

Husa (22. 12. - 19. 1.)


Husy dokáží překvapit odhodláním, se kterým přistupují k životu. Jsou houževnaté, pracovité, cílevědomé a schopné za svým cílem doletět hodně daleko. Raději udělají pořádně jednu věc, než aby řešily více problémů, o nichž vědí, že je nedotáhnou do konce. Před každým rozhodnutím si Husy dopřejí čas na rozmyšlenou a stejně se chovají i v lásce. Navenek můžou působit chladně, protože neumí dávat city rychle najevo. Trpělivému partnerovi ale zajistí díky své pracovitosti hezký domov :-).

Indiáni vybrali toto zvíře za symbol pro lidi, kteří jsou nesmírně cílevědomí, umějí si poradit se zapeklitými situacemi a zajistit materiální potřeby rodiny. Na všechn o si okamžitě udělají názor, kterého se drží, a hned tak je něco nepřesvědčí o opaku. Jsou to věrní partneři i dobří kamarádi.

Sova (23. 11. - 21. 12.)


Sovy neustále touží po vyšších ideálech. Snaží se je hledat, řídí se jimi a horlivě je šíří. Proto bývají někdy považovány za namyšlené. Jinak jsou to féroví optimisté, kteří mají spoustu koníčků a k práci přistupují s plným nasazením. Díky své pracovitosti se dokáží dobře postarat o rodinu. Jejich partner by jim měl dopřát svobodu. Sova se potřebuje proletět, ale vždy se ráda vrátí tam, kde je jí dobře. Zaskřípat to může v momentě, kdy se snaží do všeho mluvit, protože všechno ví nejlépe.

Soví lidé jsou mírumilovní a chtějí být svou aktivitou prospěšní. Touží přinášet dobré zprávy a radovat se ze života. Běžné starosti berou s nedhledem. Problémy se nestresují, ale řeší je. Jsou to báječné bytosti, které bývají mentálně i fyzicky čiperné až do pozdního věku.

Had (23. 9. - 22. 10.)


Hadi bývají hloubaví lidé, kteří si nedají pokoj, dokud všemu nepřijdou na kloub. Neumí příliš dělat kompromisy. Ne že by všechno viděli černobíle, prostě potřebují mít jasno. S Hady se vyplatí jednat na rovinu, protože pokud jsou v nebezpečí, dokáží kousnout. Kdykoli jsou ale připraveni pomoct tam, kde je jich třeba. Jsou vytrvalí, za svými cíli dokážou jít odhodlaně a tvrdohlavě. V lásce nesnáší nevěru, neupřímnost. Pokud miluje, tak úplně, z celého srdce, napořád.

Lidé na rození ve znamení Hada mají schopnost skvěle využívat intuicí a dosahovat svých cílů. Nebojí se moci druhých a přímo nesnášejí, když je někdo k něčemu nutí. Jsou to citlivé osobnosti, které se vyznačují silnou fyzickou přitažlivostí. Jsou jemní, ale v případě nebezpečí či podrazů se umějí velmi účinně bránit.

Havran (22. 9. - 22. 10.)


Havrani milují společenský život. Nemají rádi samotu, ve skupině se cítí bezpečně a sebejistě. Jsou otevření, přátelští a vstřícní. Navíc jsou komunikativní a mají diplomatický talent. Díky svému citu pro spravedlnost často vystupují v roli soudců, nebo rozhodčích. Pro jejich otevřenou mysl je ale lehké je ovlivnit, bývají příliš důvěřiví. Hodně dbají o svůj zevnějšek. Ve vztahu potřebují mít volná křídla. Příliš těsných okovů se snaží zbavit a rychle odlétnout.

Havraní lidé nesnášejí samotu. Mají rádi, když je kolem nich rušno a živo. Váží si rodiny (čím větší, tím lepší), mají spoustu známých a s potěšením se pouštějí do týmové práce. Zbožňují diskuze a intelektuální koníčky. Bez problému přijímají nejrůznější názory a také mění své postoje.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)


Sami se o sebe dokáží postarat samostatní a nezávislí Medvědi.Vyznačují se praktickým a rozumným přístupem k životu. Rádi si všechno pečlivě připravují a plánují. Nenávidí nečekaná překvapení. Navenek často působí jako přehnaně kritičtí lidé. Do partnerskéhých vztahů vstupují s rozvahou. Život o samotě jim nedělá přílišné problémy, s manželstvím čekají. Pokud se ale rozhodnou, mnoho ze své síly a energie obětují na vytvoření teplého a příjemného domova.

Nezávislost a zručnost jsou hlavními znaky Medvědích lidí. Jakmile nejdou partnera, se kterým chtějí založit rodinu, dokážou mu, že jsou dobrými parťáky pro život. Medvědí lidé jsdou také velmi učenliví a realističtí. Nejde o snílky a idealisty, ale jedince s nohama pevně na zemi.

Losos (22. 7. - 21. 8.)


"Lososí lidé" vynikají silnou osobností. Mají obrovské sebevědomí a jsou rození vůdci. Od lidí kolem sebe vyžadují respekt a obdiv.Pokud dojdou k závěru, že je okolí využívá, seberou se a odplavou do jiných vod. Jsou velkorysí, mají kouzlo osobnosti a životní energie z nich doslova prýští. Problémy chápou jako výzvu a vrhají se do práce. Jsou zvyklí žít naplno. To se projevuje i v lásce. S potěšením si jen tak zaflirtují, pokud se však stane vztah vážným, odevzdají celé své srdce.

Tak jako lososi musí podniknout nebezpečnou cestu od Sargasového moře, ani Lososí lidé se nezaleknou žádné překážky při dobývání náročných cílů, které je lákají. Je pro ně vitálně důležitá aktivita, nicnedělání by z nich mohlo udělat mrzouty. Rádi se nápadně oblékají a leckdy tak spoluvytvářejí módní trendy. V lásce jsou vášniví a dominantní.

Datel (21. 6. - 21. 7.)


Lidi narození ve znamení Datle jsou podle Indiánů lékaři duše. Rozdali by se, jen aby všecho klapalo. Konflikty nesou velmi težce. Jsou často plaší, ale přitom to nejsou slabochové. Jsou to silné osobnosti, které si jdou tiše za svým. Rádi se cítí potřební, a proto trpělivě pomáhají druhým. Bývají výbornými přáteli. Svým blízkým touží zajistit harmonii a klid. Tato starostlivost však může přerůst v přehnané opatrování - zejména rodiče mají tendenci svým potomkům svazovat křídla.

Datlové se umějí vcítit do pocitů druhých, naslouchat jim, a tím se stávají "lékaři" duší. Vždy se snaží každému porozumět a vyjít vstříc. Patří mezi velmi silné osobnosti, ale jsou to také romantici, kterým záleží na harmonii v rodině a vytvoření krásného příbytku pro společné soužití.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)


Jeleni jsou šikovní pozorovatelé, nebezpečí a nepřítele umí vycítit na dálku. Elegantně se vyhýbají otevřeným konfliktům a bojům. Je-li však nevyhnutelný, nastaví hlavu. Inteligentní a bystří Jeleni se díky svému osobnímu kouzlu umí rychle seznamovat, navazovat kontakty, uzavírat přátelství. Jelenovo minus spočívá v neschopnosti dotahovat své záměry až do úspěšného konce. V partnerství potřebují vedle sebe cítit někoho silnějšího, ke komu se budou moci vracet.

Hlavními rysy těchto lidí jsou flexibilita a vztahy založené na volnosti - žádné omezování. jejich síla a úspěch spočívají v kolektivu. Jen mezi ostatními ze sebe dokážou vydat to nejlepší. Jelení lidé umějí kdykoliv změnit směr. Pokud je potká neúspěch či nějaká komplikace, přesunou svůj zájem jinam. Jak v práci, tak v lásce.

Bobr (20. 4. - 20. 5)


Bobři milují jistotu a bezpečí. Stojí pevně na zemi a umí dobře naplánovat budoucnost. Díky své šetrnosti, pracovitosti a praktičnosti jsou dobře zajištění pro život. Jejich pelíšek skrývá nejeden poklad. Někdy ale jsou přehnaně puntičkářští a upnutí na svůj plán. Pak se může stát, že pro malé věci přehlédnou ty velké. Neustále totiž musí myslet na zadní vrátka. Podobně přistupují i k lásce. Pomalu, nic neuspěchat. Nejdříve kvalitní základy, pak můžeme jít dál :-).

Bobří lidé jsou šikovní v praktickém životě a mnozí si nastřádají slušný majetek. Nemilují však rychlé rozhodování a změny v plánech. Mají rádi bezpečí a klidný život. To platí i o lásce, v níž preferují vztah, který slibuje solidní základy založené na věrnosti a vyhlídce založení - leckdy početné - rodiny.

Sokol (21. 3. - 19. 4.)


Sokoli jsou především dravci, schopní okamžitě vystartovat za kořistí. Díky spontánnosti, často zbrklosti, někdy startuje vícekrát než uloví. To ho však neodradí od dalších vzletů.Temperament mu občas zatemní zdravý rozum a pak reaguje prudce a bez okolků. Sokoli bývají v jednání s jinými lidmi přímí a nenávidí přetvářku. Své lásce dokáže doletět i pro "modré z nebe", ale umí se pořádně rozzlobit. A uvidí-li kolem hnízda poletovat cizího opovážlivce, klidně si ho dá k večeři :-).

Sokolí lidé mají bystrý úsudek, správnou dávku soutěživosti, ale přitom se nesníží k nečestnosti. S nimi hned člověk ví, na čem je. V lásce jsou to romantici nesnášející polovičatost. Pokud je partner zanedbává, "uletí" pryč. Sokolí lidé jsou nezávislí, rozhodní a velmi elegantní.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)


Vlci jsou velice plaší a citliví. Mimo "smečku" projevují nesmělost a ostýchavost. Naopak ke svým blízkým se chovají starostlivě. Jsou dobromyslní, srdeční a důvěřiví. Proto se někdy stávají terčem dravějších jedinců, kteří je zneužívají. Je-li však nejhůř, dokážou se vyburcovat k obraně. Jako životního partnera potřebuje Vlk někoho, kdo by ho schoval pod ochranná křídla.Takový člověk pak na oplátku dostane svělého druha, vždy připraveného pomoct, vyslechnout a pohladit.

Pro Indiány je vlk nejvyšší posvátné zvíře spojené se samotným vesmírem. Proto tito jedinci milují mystiku a i mysticky působí. Vlčí lidé jsou vášniví, věrní, velmi emotivní, kreativní a vnitřně velmi silní. Láska je pro ně to nejdůležitější a proto bývají báječní partneři.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)


Vydry jsou vděční optimisté, kteří lehce zvládají existenční trampoty. Problémy chápou jako výzvu. Vydra je nadaná, pracovitá a má neobyčejný smysl pro spravedlnost. Někdy mívají více nápadů než schopnosti dovést je do konce. Potřebují pak někoho, kdo by je udržel "na zemi". Vydry bývají dobrými kamarády, ale pokud jí přestane něco vyhovovat, prostě zapomenou a přidají se jinam. Podobně je to i v lásce, kde se neobejdou bez volnosti. Vydra prostě není příliš domácký typ.

Duch vydry podle Indiánů naděloval světu radost, a proto jsou tito jedinci tak oblíbení společníci, s nimiž je radost povídat si, pracovat i cestovat. Vydří lidé jsou moudří, přizpůsobiví, nekonfliktní a mívají velmi dobré nápady. Nejsou to sice žádní romantici, ale život s nimi může být báječná "hra".

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.