ČERNÁ MAGIE

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Charakteristika Vlkodlaka

Vlkodlak je člověk který se za každého úplňku změní v divoké stvoření podobné Obrazeknapůl člověku a napůl vlku. Vlkodlak o úplňku zapomíná kým je zabil by i svého nejlepšího přítele. Jediní komu neublíží jsou zvířata. Reaguje jen na volání svého vlastního druhu což je hrůzostrašné vytí. Po celém těle mají hustou huňatou srst jenom na čenichu je kratší. Vlk z něj vyzařuje vzhledem a divokostí a touhou po svobodě, po člověku má chuť zabíjet a taky chytrost. Jeden veliký rozdíl mezi vlkem a vlkodlakem, vlk zabíjí když MUSÍ vlkodlak zabíjí když CHCE a tím se podobá člověku, zabíjí ze zábavy ne z užitku.

Jsou asi 1,70m vysocí a většinou se pohybují vzpřímeně ale když běží tak běží po čtyřech i když víc než běh to jsou dlouhé skoky. Vlkodlaci mají přední tlapy s dlouhými drápy. Jimy kořist omráčí, pak ji prokousnou hrdlo. Když někdo někdy vlkodlakovi uteče a vlkodlak ho kousne provází ho stejné "prokletí". Možností jak se stát vlkodlakem je několik. Pokousání vlkodlakem je nejčastější příčinou stáním se vlkodlakem, pak vás může pokousat i vlk a začnete se přeměňovat a poslední možnost je že se vlkodlakovi narodíte.

ObrazekZměna z člověka na vlkodlaka je velice bolestivý proces a nedá se zastavit. Většinou jako první ze žloutnou oči a narostou tesáky.Potom se začne protahovat čumák, člověk se začne hrbit a začne mu růst srst. Přední končetiny se prodlouží,prodlouží se prsty a celá dlaň se zvětší. narostou dlouhé drápy, zadní končetiny se zkrátí a ze sílí.

Vlkodlak je velmi nebezpečný, mají velmi dobrý čich a zrak. Vyhýbejte se opuštěným místům kdykoli v noci vlkodlak se nemusí přeměnit jen za úplňku ale kdykoli kdy přeteče jeho práh zlosti.

Jak je zabít?

Nejjistější způsob jsou stříbrné kulky. Někdo si myslí, že to nemusí být nutně kulky, postačil by třeba kříž (ale doufejme, že nebude stačit stříbrná ruka). Dalším způsobem, jak je alespoň zahnat, by měla být posvěcená voda. Tento způsob je ale značně nejistý, stejně jako ty následující. Kus železa - kouzelníci i vlkodlaci jsou údajně tímto způsobem snadno zranitelní. Dále sůl přidaná do jídla - pro vlkodlaka by měla být osudovou.

Jak vlkodlaka poznat?

Bylo známo opravdu spousty vnějších znaků, jak bylo vlkodlaka možné poznat. ProtoObrazek asi také bylo v Evropě vyšetřováno tolik případů. Je totiž dost lidí i dnes, kteří takové znaky mohou vykazovat. Jsou to hlavně tyto:

• špičaté uši, případně zmenšené zašpičatělé uši

• vystrčené zuby nebo zvětšené tesáky

• husté obočí spojené nad kořenem nosu

• chlupaté dlaně, případně nadměrné ochlupení na obličeji nebo na nezvyklých místech po těle

• pokud se oholí, jeho kůže zůstává drsná, zvláště na dlaních

• dlouhé zakroucené nehty podobající se drápům, někdy i zabarvené do červena

• prodloužený prostředníček na ruce, někdy se uvádí i jiný prst

• nezvyklé tetování, nejčastěji s motivem měsíce

• musí spát s otevřenými čelistmi, jinak je pro něho obtížné je otevřítObrazek

má stejná zranění, která utrží ve vlčí podobě

• po transformaci bývá velmi unavený, můžou se u něho projevit i některé náznaky vlčího chování

• zvířata jsou v jeho přítomnosti nervózní, obzvláště pak psi

Lykantropie,Kanibalismus,Vzteklina a Halucinace

Všechna tato postižení se samozřejmě v dřívějších dobách opravdu vyskytovala a lidé se je snažili vysvětlit. Určitě si je vysvětlovali i tím, že z postižených dělali vlkodlaky, či jiná nelidská stvoření. Tito ubožáci většinou končili na hranicích opravdu jako vlkodlaci, upíři, čarodějové apod., a přispěli nemalou měrou na vytvoření rozličných pověstí o skutečných vlkodlacích.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.