ČERNÁ MAGIE

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Loutka lasky

Potřeby: nitě, kousek přírodní látky, bylinky na vycpání např.(sporýš lékařský či kopretina, kozlík lékařský, srdečník, růžová poupata, černý bez, pelyněk a řebříček to jsou byliny ovládané Venuší.). K zesílení můžete použít také fotografii dotyčné osoby (pokud jí máte). Neumíte-li vyšívat, můžete použít magický fix na nakreslení obličeje. Nebo můžete tvořit loutku z včelího vosku a vymodelovat jí podle příslušné osoby. Pár vlasů milované osoby (není nutné, ale loutka bude mít větší sílu), kousek provázku.

Postup: V pátek za přibývajícího měsíce, či za úplňku vytvořte speciální loutku (Loutka je speciálně vytvořená panenka, vyrobená z látky či včelího vosku, nebo hlíny. )

Má přibližný tvar vystřižený ze dvou kusů látky a při vystřihování byste se měli soustředit na osobu, kterou představuje. Potom může být vyšita tvář (podle osoby, kterou představuje) ,(různé pihy, bradavice, dlouhé či krátké vlasy). Jestliže vám vyšívání moc nejde, můžete použít magický fix, nebo si pomoci fotografií. Na loutku můžete také nakreslit, či vyrýt astrologické znamení osoby. Nyní dvě látky sešijte a vyplňte bylinou, kterou jste si vybrali. Tímto způsobem si vytvoříte i druhou loutku, která bude představovat vás. Opět jí nakreslete a ušijte tělo, nebo ji vyryjte z vosku.

Vezměte první loutku, která představuje osobu kterou milujete a o které víte, že k vám také něco cítí. Opatřete loutku jménem (vyryjte do ní jméno, či ho na ni napište fixem, nebo vyšijte nití), poté položte pravou ruku na hruď loutky a vyslovte svou formuli - "Vím, že na mě myslíš, tak ke mně přijď a žij se mnou, budeme oba šťastnější. "zcela osobní !!!

Vytvořte si svou formuli, formulujte ji volně, jak jen chcete. Pokud jste již formuli vytvořili, každý den ji říkejte v přesném znění a stejným způsobem asi tak dvě až tři minuty po celý týden.

Vezměte druhou loutku, která představuje vás. Opět do ní vyryjte jméno či ho vyšijte. Při výrobě loutky do ní nezapomeňte nechat plynout láskyplnou energii a maximálně se soustředit. Většího účinku docílíte, když přidáte do každé loutky vlasy.

Do té první loutky přidejte vlasy vaší vyvolené a do druhé vlasy vaše. Položte loutky obličeji na sebe, aby se více objímaly, je to tak lepší. Poté je pevně svažte provázkem. Toto spoutání neznamená připoutání dvou lidí k sobě, nýbrž je to duševní svazek lásky dvou zcela jinak myslících lidí. Čistou energii lásky těch dvou lidí ochráníte tím, že loutky zabalíte do bílého nebo červeného hedvábného šátku, či hedvábí. Balíček s loutkami zahrabejte v pátek (během dne, před západem slunce) za přibývajícího měsíce pod strom, který nese plody.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.