ČERNÁ MAGIE

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Zvěrokruhy-znamení

ARIES - Beran ( 21.března-20.dubna )

Lidé narození ve znamení Berana jsou energičtí, plní nadšení, přímí, nezávislí, tvořiví a netrpělivý. A jelikož beran si svou cestu proráží silou, bývají lidé tohoto znamení rovněž agresivní, úporní a prchliví.

TAURUS - Býk (21.dubna - 21.května)

Podobně jako u býka se i u lidí narozených v tomto znamení můžeme najít nesmírné síly, vytrvalosti i tvrdošíjnosti. Býci ale bývají považováni také za spolehlivé, vřelé, trpělivé a umělecky založené.

GEMINI - Blíženci (22.května - 21.června)

O blížencích se tvrdí, že jsou všestranní, živí, zvídaví, chytří a výřeční, i když často povrchní. Stejně jako mýtická dvojčata Castor a Pollux, po nichž je souhvězdí pojmenováno, jsou prý i blíženci oddaní svým rodinám.

CANCER - Rak (22.června - 22.července)

Raci jsou považováni za intuitivní, soucitné, náladové i houževnaté. Mívají smysl pro rodinu a domov a bohatou představivost. Podobně jako rak mohou být navenek tvrdí, ale uvnitř poddajní.

LEO - Lev (23.července - 23.srpna)

Lvi bývají popisováni jako samostatní, sebejistí, velkorysí, nesobečtí a hrdí. Stejně jako král džungle mohou být také panovační a odvážní a rádi jsou středem pozornosti.

VIRGO - Panna (24.srpna - 23.září)

Panny jsou pokládán za analytické a pečlivé až puntičkářské, bystré a kritické, se sklonem k perfekcionismu. Lidé tohoto znamení mohou rovněž být zdrženliví a opatrní - jako panny.

LIBRA - Váhy (24.září - 23.října)

O vahách se říká, že si potrpí na eleganci. Bývají dobrosrdečné, idealistické, romantické a inteligentní, často ovšem nerozhodné. Pro lidi váhy může být typická vyrovnanost citové a rozumové stránky a uvážlivost

.SCORPIO - Štír (24.října - 22.listopadu)

Štíři jsou vášnivé, náruživé, tajnůstkářské, přitažlivé a silné osobnosti, které si dlouho pamatují utrpěnou křivdu. Podobně jako opravdový štír i lidé - štíři dokážou být rychlí a neohrožení a udeřit v pravý čas.

SAGITTARIUS - Střelec (23.listopadu - 21.prosince)

Střelec bývá zobrazován jako kentaur napínající luk; o lidech tohoto znamení se říká, že milují volný prostor, sporty a zvířata. Jsou čestní a přemýšliví, ale také nepokojní, dobrodružní a veselé mysli.

CAPRICORN - Kozoroh (22.prosince - 20.ledna)

Podobné jako kozy mají být i lidé - kozorozi stálí a spolehliví, nedat se odradit nebezpečím a být schopní poradit si se vším co jim stojí v cestě. Bývají prý též ctižádostiví, se smyslem pro řád, ukáznění, praktičtí a materialističtí.

AQUARIUS - Vodnář (21.ledna - 19.února)

Vodnáři mají pověst originálních, vizionářských, přátelských a idealistických povah, i když někdy uzavřených a umíněných. Tradiční zpodobení ukazuje postavu se džbánem vody - symbol ochoty pomoci a altruismu.

PISCES - Ryby (20.února - 20.března)

Jak se sluší pro toto vodní znamení, lidé - ryby prý často milují vodu a plavání. Jsou citliví, vnímaví, emotivní, mají vyvinutou představivost a schopnost vcítění, ale říká se o nich i to, že jsou nepraktičtí a neschopní vnést řád do svého života.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.